• Spec-Hall

  Spec-Hall

  Witamy!

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą kontenerów z płyt warstwowych: biurowych, budowlanych, sanitarnych oraz zespołów kontenerów do trzech kondygnacji. Zapraszamy!

 • Spec-Hall

  Spec-Hall

  Witamy!

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą kontenerów z płyt warstwowych: biurowych, budowlanych, sanitarnych oraz zespołów kontenerów do trzech kondygnacji. Zapraszamy!

Małe hale magazynowe - lekkie kontenery Kielce, Świętokrzyskie

Małe hale magazynowe - lekkie kontenery Kielce, Świętokrzyskie

Sektor modułowo-przemysłowy każdego dnia stawia przed pracownikami wyzwania, którym są w stanie sprostać jedynie funkcjonalne i stabilne rozwiązania. Jednym z nich są proponowane przez firmę Spec-Hall (Kielce) małe hale magazynowe, które umożliwiają łatwe i bezpieczne ich użytkowanie. Dzięki doświadczeniu i wykwalifikowaniu naszego zespołu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom obiekty na miarę ich potrzeb i wymagań, które będą służyły im przez wiele lat. W codziennej pracy kierujemy się wyłącznie Twoimi oczekiwaniami i indywidualnymi preferencjami, dlatego też dajemy Ci możliwość modyfikacji projektu obiektu. Skontaktuj się z nami w celu rozpoczęcia współpracy i przekonaj się sam!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma Spec-Hall oferuje im najwyższej jakości małe hale kontenerowe dostępne w województwie świętokrzyskim, których produkcja i montaż wykonywane są ze starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Do wykonywania proponowanych przez nas obiektów używamy wyłącznie materiałów pochodzących od renomowanych producentów, którzy zostali obdarzeni zaufaniem inwestorów i innych firm działających w branży budowlanej. Kontenery powstają przy użyciu płyt warstwowych i stali z dodatkiem najlepszych surowców składowych. Aby zapewnić Ci całkowitą satysfakcję ze zrealizowanego zamówienia, dajemy na nie aż 24 miesiące gwarancji.

Małe hale magazynowe - profesjonalne rozwiązania w niskiej cenie

W Spec-Hall (Kielce) najwyższa jakość idzie w parze z najniższymi cenami. Dostępne w naszej ofercie lekkie hale magazynowe to obiekty, na które możesz pozwolić sobie bez względu na wysokość budżetu. Nie chcesz ich wynajmować? Nie ma problemu! Umożliwiamy Ci opcję leasingu, której szczegóły znajdziesz w zakładce "Cennik kontenerów". Nasze ceny zaczynają się już od 12.000zł netto! Oferujemy Ci także bezpłatne doradztwo jednego z naszych wykwalifikowanych pracowników na całym etapie procesu planowania i montowania obiektu, a także możliwość wyboru między innymi rozmieszczenia czy ilości okien oraz drzwi.

Proponowane lekkie hale kontenerowe posiadają szereg udogodnień, np. gniazdka elektryczne, rolety zewnętrzne czy wykładzinę podłogową PCV, które znacząco zwiększają komfort ich użytkowania. Zostały wyposażone w wysokiej jakości system izolacyjny, dzięki czemu nadają się do użytku zarówno w okresie zimowym, jak i letnim. Co więcej, proponowane obiekty są budowane zgodnie z polskimi normami budowlanymi, zasadami BHP i przeciwpożarowymi oraz wymogami Sanepidu. Rozpoczynając współpracę z firmą Spec-Hall decydujesz się na transakcję profesjonalną i terminową. W naszej firmie opóźnienia i niska jakość nie istnieją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

Webdesign & Hosting : FreshGraf.com All rights copyright © Spec-Hall Kielce, Świętokrzyskie