• Spec-Hall

  Spec-Hall

  Witamy!

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą kontenerów z płyt warstwowych: biurowych, budowlanych, sanitarnych oraz zespołów kontenerów do trzech kondygnacji. Zapraszamy!

 • Spec-Hall

  Spec-Hall

  Witamy!

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą kontenerów z płyt warstwowych: biurowych, budowlanych, sanitarnych oraz zespołów kontenerów do trzech kondygnacji. Zapraszamy!

Kontenery socjalne

Wysokiej jakości kontenery socjalne od firmy Spec-Hall

Nasza firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów, które wyróżnia szereg zalet. Oferowane przez firmę Spec-Hall kontenery socjalne mogą być wykorzystywane jako samodzielne obiekty lub jako część większych modułów do użytku społecznego. Ich częstym przeznaczeniem jest stworzenie miejsca zamieszkania dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, np. jako lokum zapewnione przez samorząd najuboższym mieszkańcom. W zależności od potrzeb mogą mieć różny układ pomieszczeń, wyposażenie wnętrza, a także powierzchnię użytkową.

Znajdujący się w naszej ofercie kontener socjalny może również zostać wykorzystany jako lokum tymczasowe, np. podczas klęsk żywiołowych takich jak powodzie czy pożary. Ponieważ tego typu obiekt jest przeznaczony do zamieszkania przez ludzi, posiada odpowiednią izolację ścian, dzięki której ciepłe powietrze nie wydostanie się zimą na zewnątrz, a w trakcie lata obiekt nie ulegnie nagrzaniu. Wszystkie produkty mogą posiadać drzwi stalowe, techniczne ZK, izolowane i pełne. Obiekty można również dowolnie łączyć, aby zwiększyć ich powierzchnię.

kontener socjalny
pojemny kontener

Wysokiej jakości kontenery socjalne od firmy Spec-Hall

W naszej ofercie znajduje się wiele elementów, które wyróżniają się spośród propozycji innych firm dostarczających tego typu rozwiązania. Nasze kontenery socjalne posiadają nowoczesne wypełnienie ścian, podłogi oraz dach pokryty płytą warstwową. Wspomniana płyta może mieć jeden z następujących rdzeni: z wełny mineralnej, styropianowy, z piany poliuretanowej lub pianki poliizocyjanurowej. Każdy produkt cechuje się doskonałymi parametrami izolacyjnymi i odpornością ogniową. Oprócz tego, oferujemy wyjątkowo konkurencyjne i niskie ceny.

Każdy wyprodukowany przez firmę Spec-Hall kontener socjalny to wysoce oszczędne rozwiązanie, które jest solidnie, trwałe i zaprojektowane odpowiednio do konkretnych potrzeb użytkowych. Wszystkie obiekty wykonywane są z wysokiej jakości materiałów i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Kontenery socjalne wykonujemy z solidnej, wentylowanej ramy stalowej z kształtowników zimnogiętych, a ich konstrukcja jest pokryta farbą epoksydową gruntującą oraz poliuretanową farbą nawierzchniową Lankwitzer.

Najlepsza oferta kontenerów socjalnych - sprawdź cennik i poznaj naszą ofertę!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, ze szczególną starannością dbamy o to, aby proponowane kontenery socjalne były obiektami najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Okna w każdym z nich są scalone z aluminiową roletą zewnętrzną, co znacząco zwiększa komfort użytkowania. Na podłodze znajduje się przemysłowa wykładzina PCV, a w ramie – wtyka i gniazdo CEE. Oferowane przez nas obiekty mogą posiadać dowolną, dużą lub małą, powierzchnię. W razie potrzeby gwarantujemy również wymianę płyty ściennej.

Spec-Hall to nie tylko wysoka jakość wykonania i dostosowywanie obiektów do wymagań klienta, ale również konkurencyjne ceny. Na każdy kontener, który znajduje się w naszej ofercie, udzielamy aż 24 miesiące gwarancji, a cena jednego produktu wynosi od 12 tysięcy złotych netto. Wybierając naszą firmę, stawiasz na rzetelne, doświadczone i terminowe przedsiębiorstwo. Aby jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów, oferujemy również bezpłatne fachowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

kontenery socjalne
Webdesign & Hosting : FreshGraf.com All rights copyright © Spec-Hall Kielce, Świętokrzyskie