• Spec-Hall

  Spec-Hall

  Witamy!

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą kontenerów z płyt warstwowych: biurowych, budowlanych, sanitarnych oraz zespołów kontenerów do trzech kondygnacji. Zapraszamy!

 • Spec-Hall

  Spec-Hall

  Witamy!

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą kontenerów z płyt warstwowych: biurowych, budowlanych, sanitarnych oraz zespołów kontenerów do trzech kondygnacji. Zapraszamy!

Pawilony handlowe gastronomiczne

Modułowe rozwiązania dla gastronomii i handlu

Witaj na stronie internetowej firmy Spec-Hall - przedsiębiorstwa, które każdego dnia zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości obiektów z sektora modułowego i przemysłowego. Oferowane przez nas pawilony handlowe gastronomiczne to doskonała propozycja dla właścicieli różnego rodzaju lokali, którzy szukają niecodziennych i oryginalnych pomysłów dla swojego biznesu. Każdy z obiektów znajdujących się w naszej ofercie, to produkt stworzony z najlepszych materiałów dostępnych na rynku - płyt warstwowych, stali i surowców składowych, które gwarantują jego stabilność, funkcjonalność oraz najwyższą jakość spełniającą wszelkie standardy. Postaw na profesjonalizm i skorzystaj z naszych usług!

W swojej codziennej pracy nasz zespół wyróżnia się sumiennością, rzetelnością oraz terminowością, dzięki którym możesz mieć pewność, że zamówione przez Ciebie pawilony handlowe gastronomiczne będą nie tylko gotowe na czas, ale także zaskoczą Cię jakością wykonania i dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Wychodząc naprzeciw naszych klientów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a przy produkcji obiektów bierzemy pod uwagę Twoje oczekiwania. Dajemy Ci możliwość zdecydowania o ilości i rozmieszczeniu drzwi czy okien, a przez cały proces decyzyjny oddajemy do Twojej dyspozycji sztab wykwalifikowanych i doświadczonych doradców. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

Pawilony handlowe gastronomiczne w atrakcyjnych cenach

Branża modułowo-przemysłowa wymaga od produkowanych obiektów funkcjonalności, stabilności oraz trwałości. Oferowane przez firmę Spec-Hall pawilony handlowe gastronomiczne to właśnie takie obiekty. Najwyższej jakości materiały, doskonała izolacja cieplna, możliwość wprowadzenia indywidualnych poprawek do projektu czy łączenie ich w moduły, których wysokość może sięgnąć nawet do trzech kondygnacji, to aspekty, którymi nasze towary wyróżniają się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników. Co więcej, każdy z nich posiada wykładzinę podłogową PCV, zabudowaną w ramie wtyczkę i gniazdo CEE czy okna zintegrowane z aluminiową roletą zewnętrzną. Stabilność zapewnia zamontowana solidna rama stalowa z kształtowników zimnogiętych.

Zdajemy sobie sprawę, że jakakolwiek inwestycja lub realizacja projektu wiąże się z naprawdę wysokimi wydatkami, dlatego też proponujemy Ci pawilony handlowe w opcji wynajmu lub leasingu! Nasze atrakcyjne ceny są niesamowicie zachęcające, dlatego też każdy z naszych klientów może sobie na nie pozwolić - bez względu na wysokość budżetu. Udaj się do zakładki "Cennik kontenerów", aby sprawdzić szczegóły naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub pod wskazanym adresem e-mail. Zapraszamy do współpracy!

Webdesign & Hosting : FreshGraf.com All rights copyright © Spec-Hall Kielce, Świętokrzyskie