• Spec-Hall

  Spec-Hall

  Witamy!

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą kontenerów z płyt warstwowych: biurowych, budowlanych, sanitarnych oraz zespołów kontenerów do trzech kondygnacji. Zapraszamy!

 • Spec-Hall

  Spec-Hall

  Witamy!

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą kontenerów z płyt warstwowych: biurowych, budowlanych, sanitarnych oraz zespołów kontenerów do trzech kondygnacji. Zapraszamy!

Kontenery mieszkalne - domy z kontenerów producent Kielce, Świętokrzyskie

Spec-Hall – producent wysokiej jakości kontenerów mieszkalnych w województwie świętokrzyskim

Spec-Hall to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom kompleksowych rozwiązań i jak najwyższej jakości świadczonych usług. W naszej ofercie znajdują się solidnie wykonane kontenery mieszkalne. Producent w województwie świętokrzyskim, czyli firma Spec Hall, to gwarancja zadowolenia i dobrej ceny. Zapewniamy projektowanie i wykonawstwo na wysokim poziomie i zgodnie z wszelkimi standardami. Wszystkie zamówienia realizujemy terminowo, precyzyjnie i z dbałością o zadowolenie klienta, a także oferujemy darmowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

Wszyscy nasi zleceniodawcy mają możliwość dobrania właściwości danego produktu do swoich indywidualnych potrzeb, decydując m.in. o ilości oraz rozmieszczeniu drzwi i okien, które posiadają kontenery mieszkalne. Dodatkowo umożliwiamy łączenie obiektów w celu uzyskania większej przestrzeni, a także piętrowania ich aż do trzech kondygnacji. Proponowane obiekty są wyposażone w obiekty sanitarne, które zawierają WC, umywalki, prysznice, oraz pisuary. Są idealne do wykorzystania zarówno latem, jak i zimą, a doskonała izolacja sprawia, że bez problemu nadają się do długotrwałego użytkowania.

Tanie domy z kontenerów - producent Spec-Hall, województwo świętokrzyskie

Domy z kontenerów, które oferuje producent Spec-Hall w woj. świętokrzyskim bardzo często wykorzystywane są jako miejsce odpoczynku dla pracowników budowlanych, zaplecze, a także jako obiekty socjalne czy też biurowe. Można wykonać z nich samodzielne budynki dla firm, obiekty handlowe, miejsca użyteczności publicznej, a także stałe lub tymczasowe domy dla rodzin lub jednej bądź dwóch osób. Możliwości zagospodarowania przestrzeni jest wiele i tylko Ty decydujesz, w jaki sposób wykorzystasz proponowane przez nas obiekty.

Doskonała termoizolacja, obecność pełnowartościowej łazienki i kanalizacji, sprawiają, że przez cały rok możemy użytkować proponowane domy z kontenerów. Producent Spec-Hall z miasta Kielce to marka dostarczająca każdego dnia najwyższej jakości obiekty, które wykorzystywane są na terenie całej Europy. W naszej ofercie znajdziesz obiekty socjalne, sanitarne, techniczne, a także duże zespoły sięgające aż do trzech kondygnacji, których jakość opiera się na pracy doświadczonych specjalistów. Proponowane konstrukcje są produkowane zgodnie z polskimi normami budowlanymi.

Precyzyjnie wykonane kontenery mieszkalno biurowe w dobrej cenie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, Spec-Hall to producent oferujący w Kielcach kontenery mieszkalne biurowe, które wykonywane są przy użyciu najlepszych materiałów – stali, surowców składowych i płyt warstwowych, pochodzących od zaufanych i wiodących na rynku dostawców. Preferujemy elastyczne podejście do potrzeb wszystkich naszych klientów, dlatego też decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz mieć pewność, że każdy najmniejszy szczegół zostanie wykonany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Dostępne w niezwykle atrakcyjnej cenie kontenery mieszkalno biurowe to doskonałe rozwiązania tymczasowe oraz obiekty do użytkowania na stałe. Ściany, dach i podłoga, mimo że na zewnątrz wykonane z blachy, w środku są specjalnie ocieplone. Na podłodze układamy odporną na ścieranie, wytrzymałą wykładzinę PCV. Co więcej, wszystkie nasze domy z kontenerów są wysoce estetyczne i schludne, dzięki czemu mogą być wykorzystane z powodzeniem zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. Kielce i Świętokrzyskie to główne obszary działania naszej firmy, jednak realizujemy zlecenia na terenie całej Europy. W przypadku zainteresowania naszą ofertą - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!

Webdesign & Hosting : FreshGraf.com All rights copyright © Spec-Hall Kielce, Świętokrzyskie